Yaşam Odası

Serhat Mobilya'nın modern çizgilerden oluşan, sade ve şık koltuk takımı modelleri her dekorasyon stiline kolayca uyum sağlarken modern tarzı klasik ile harmanlayan oturma grupları ise gösterişli mekanların parlayan yıldızı oluyor.

Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?
Evinizin ve işyerinizin hemen her bölümünde kullanabileceğiniz koltuk modelleri arasında köşe koltuk takımlarının yanı sıra ikili koltuk ve üçlü koltuk modelleri yer alıyor. Bu modeller arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise beğendiğiniz modelin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi. Kaliteli malzemelerden üretilmiş bir koltuk takımını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca koltuk takımı seçerken mekanın dekorasyon stiline ve boyutlarına uygun seçimler yapmanız önem taşıyor. Dar alanlar için depolama fonksiyonlu oturma grubu modelleri, ideal seçim. Sık misafir ağırlayan bir aile iseniz tercihinizi yataklı koltuk modellerinden yana kullanabilirsiniz. Ergonomik kullanım sağlayan sünger özellikleri ve kaliteli kumaş yapısı ile Serhat Mobilya' nın koltuk takımı modelleri, yaşam alanlarınızı çok daha konforlu ve kullanışlı bir hale getiriyor.

Koltuk Kumaşı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Antibakteriyel, kolay temizlenebilen ve yanmaz özellikteki kumaşlar, koltuk için kumaş seçiminde öne çıkıyor. Özellikle çocuklu aileler için koltuk kumaşının kolay temizlenme özelliği daha da önemli hale geliyor. Konfor açısından yumuşak dokulu kumaşlar, her zaman bir adım önde. Dekorasyon stiliniz de koltuk kumaşı seçiminde önemli rol oynuyor. Gösterişli stili seviyorsanız kadife, deri gibi lüks kumaş seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Serhat Mobilya birbirinden konforlu koltuk modellerini özel dokusu sayesinde kolay temizlenebilen, yumuşak ve kaliteli kumaş seçenekleri ile tamamlıyor. Koltuk takımı modellerinde kullanılan kumaşların desen ve renk çeşitliliği de dikkat çekiyor.

Hangi Alan İçin Hangi Koltuk Takımı Kullanılmalı?
Spor tarzda dekore edilmiş küçük mekanlarda farklı fonksiyonlara sahip köşe koltuk takımları avantaj sağlıyor. Büyük salonlarda ise geniş ebatlara ve iddialı tasarım detaylarına sahip gösterişli salon takımı modelleri şıklığın anahtarı oluyor. Salon dekorasyonunda Chester koltuk takımları estetik bir görünüm oluşturuyor, oturma odalarında ise minimal formlara sahip modeller, mekanı daha geniş gösteriyor. Az ışık alan, karanlık oturma odası gibi alanlarda açık renkli koltuk takımlarına yer vermek mekanı olduğundan daha ferah ve aydınlık göstermenizi sağlıyor. Geniş salonlarda ise koyu renkli koltuk takımı seçenekleri özgün bir tarz yaratmanıza yardımcı oluyor.

Ev Dekorasyonuna Uygun Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?
Yaşam alanlarınızda nasıl bir dekorasyon tarzı benimsediğiniz de koltuk takımı seçiminizde rol oynuyor. Modern ve minimal tarzdaki mekanlara, çağdaş ve yalın tasarım çizgilerine sahip modeller yakışıyor. Klasik tarzda döşenmiş mekanlarda ise kapitone detaylara sahip vintage görünümlü Chester koltuk takımları istenen etkiyi sağlıyor. Eklektik tarza sahip, yani klasik ve modern tasarım öğelerini bir arada barındıran mekanlarda ise modern çizgileri klasik detaylarla birleştiren koltuk takımları tamamlayıcı rol üstleniyor. Serhat Mobilya'nın birbirinden şık koltuk takımı tasarımları dekorasyonda farklı kombinler yapmanıza imkan tanıyor.

Siz de evinize yeni bir soluk kazandırmak istiyorsanız, Serhat Mobilya'nın yenilikçi bakış açısıyla tasarlanmış birbirinden şık koltuk takımı seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, hayatınıza renk ve konfor katabilirsiniz

Devamını Göster
{{vm.filter.SearchKey}} TextForSearch {{vm.productListCount}} Ürün Bulundu {{vm.filterData.ProductBrands[0].Name}} TextForBrand {{vm.productListCount}} Ürün Bulundu {{vm.productListCount}} Ürün
Görünüm
% {{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
İndirim
-
İndirim
{{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
{{product.Name}}

{{product.ShortDescription}}

{{imgSrc=value.OptionValue.Settings.replaceAll('{"Image":','').replaceAll('}','').replaceAll('"','');}}
KDV Dahil + KDV
KDV Dahil + KDV

Aradığınız Kriterlere Uygun Ürün Bulunamadı

Diğer Ürünleri Gör
Kampanya Mesajı
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.